Atypické bezpečnostní dveře na míru

Firma SOZA vyrábí a dodává bezpečnostní dveře na míru podle požadavků a situace zákazníka. Při výrobě bezpečnostních dveří většinou používáme sendvičovou konstrukci, jejímž základem je ocelová vložka, která zajišťuje maximální odolnost dveří. Na tuto vložky jsou nalepeny další vrstvy – protihluková izolace a povrchová vrstva, kterou může tvořit dřevěný obklad nebo čalounění. Čalounění i dřevěné obklady nabízíme v široké škále provedení, z nichž si vybere i nejnáročnější zákazník.

Do dveří montujeme vlastní patentované bezpečnostní vložky, které zajišťují maximální odolnost proti všem druhům napadení nebo na přání zákazníka vložky jiných výrobců. Pro novostavby dodáváme dveře i s ocelovým rámem, který umožňuje snadnou instalaci dveří, zajišťuje vysokou přesnost a 100% odolnost proti vyražení zárubní. K vysoké bezpečnosti přispívá rovněž použití zamykacích čepů na všech stranách dveří.

Pokud Vás zajímají bližší informace, kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme.

FOTOGRAFIE Z VÝROBY BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ

Bezpečnostní dveře sendvičové konstrukce s ocelovou vložkou

Bezpečnostní dveře sendvičové konstrukce jsou vhodné např. jako vchodové dveře do bytu – poskytují dostatečnou úroveň zabezpečení a zároveň dobře vypadají.

Bezpečnostní dveře trezorového typu

Trezorové bezpečnostní dveře vynikají vysokou bezpečností a dobře poslouží tam, kde není třeba brát velký ohled na estetickou stránku věci – např. ve skladech či výrobních prostorách. Bezpečnostní dveře na fotografiích splňují dle znaleckého posudku bezpečnostní třídu I.

DALŠÍ INFORMACE