SOZA - zámečnický servis , s.r.o.

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE, ZÁMKY, KLÍČE, TREZORY

Firma SOZA – zámečnický servis, s.r.o. se specializuje na služby v oblasti zabezpečení majetku, které zahrnují výrobu, dodávky a montáž zabezpečovacích prvků (bezpečnostní zámky, klíče, dveře, mříže atd.), trezorářský servis (dodávky, montáž a opravy trezorů) a další služby. Více informací naleznete na samostatné stránce „Služby“.

SOZA podporuje a dodržuje etický kodex Cechu mechanických zámkových systému ČR, s nímž jsou seznámeni všichni zaměstnanci firmy.

Firma byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem Praha 13. června 2001, její historie však sahá podstatně dále, neboť je právním nástupcem fyzické osoby podnikající od roku 1990.

SOZA je smluvním partnerem firmy FAB, Evva, Safetronics, Bedex, MRB Sazovice s.r.o.Guard – Mudroch, spol. s r.o.,Tišnov s oprávněním k výrobě a prodeji chráněných klíčů pro bezpečnostní cylindrické vložky zn. GUARD a k prodeji a montáži vložek a sestav této značky. Dalšími smluvními partnery z oblasti výroby zabezpečovacích systémů jsou firmy TITAN a EWA. Firma je členem Cechu mechanických zámkových systémů ČR a Hospodářské komory ČR.

DALŠÍ PARTNEŘI

Kontaktní informace

SOZA – zámečnický servis s.r.o.
Bělehradská 40
Praha 2
120 00
Česká republika
IČ:
26451573
DIČ
CZ-26451573

Adresy poboček a další kontaktní informace naleznete na stránce „Kontakt“.