Bezpečnostní dveře

PRODEJ, SERVIS A MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ

Firma SOZA dodává a osazuje bezpečnostní dveře Bedex všech rozměrů, povrchových úprav a bezpečnostních tříd dle přání zákazníka. Bezpečnostní dveře Bedex jsou vhodné do jakéhokoliv typou domu – jak do paneláku, tak do cihlového činžovního domu. Na přání dodáváme i bezpečnostní dveře jiných výrobců. Pro bezpečnostní dveře rovněž poskytujeme veškerý servis (opravy a výměny zámků, opravy závorových systémů atd).
Více informací o dodávaných bezpečnostních dveřích...

RENOVACE A ZABEZPEČENÍ STÁVAJÍCÍCH DVEŘÍ

Ze stávajících vstupních dveří vyrobíme dveře bezpečnostní, které jsou v plném souladu s požadavky pojišťoven. Takto upravené (jedno- i dvoukřídlé) dveře podstatně zvyšují odolnost proti všem běžným způsobům vloupání, jakými jsou páčení, vyražení, proražení, vyříznutí zámku, vysazení dveří na straně pantů, odvrtání zámku nebo vložky apod.
Více informací o zabezpečení dveří...

ATYPICKÉ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE NA MÍRU

Pokud bydlíte ve starém domě s nestandardními rozměry zárubní nebo máte na dveře speciální požadavky, ze sériově vyráběných bezpečnostních dveří si pravděpodobně nevyberete. Pro takové případy nabízíme zhotovení bezpečnostních dveří na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme jedno- i dvoukřídlé bezpečnostní dveře v libovolném provedení obkladů a s vlastními patentovanými bezpečnostními vložkami.

Více informací o výrobě bezpečnostních dveří na míru...

DALŠÍ INFORMACE