Renovace a zabezpečení dveří i dvoukřídlých

Bezpečí své rodině, soukromí i majetku.

Ze stávajících vstupních dveří vyrobíme dveře bezpečnostní, které jsou v plném souladu s požadavky pojišťoven. Takto upravené (jedno- i dvoukřídlé) dveře podstatně zvyšují odolnost proti všem běžným způsobům vloupání, jakými jsou páčení, vyražení, proražení, vyříznutí zámku, vysazení dveří na straně pantů, odvrtání zámku nebo vložky apod.

Při úpravě lze ve většině případů použít stávající dveře, pouze v případě jejich totální devastace, nebo při použití nevhodného typu dveří, je nutno dveře vyměnit za jiné.

Práce provádíme přímo na místě, celková doba je dle náročnosti od 5 do 10 hodin. Zabezpečujeme i dveře s dřevěnými zárubněmi, dvoukřídlé dveře a dveře atypických rozměrů.

POSTUP PŘI ZABEZPEČENÍ DVEŘÍ

Při zabezpečení jsou využity stávající dveře zákazníka. Základem je opancéřování z vnitřní strany dveří ocelovým hlubokotažným plechem, který je upevněn vruty do nosného rámu dveří. Zamezuje proražení, proříznutí a dalším způsobům napadení z vnější strany dveří.

Dveře jsou zajištěny v pěti bezpečnostních bodech. Trezorový zámek je ovládán bezpečnostní vložkou, chráněnou proti odvrtání, rozlomení a vyhmatání planžetou. Z bytu je zámek ovládán bez použití klíče, z vnější strany je chráněn ocelovým štítem.

Jako vnitřní povrchou úpravu doporučujeme čalounění, jehož výplň zároveň dobře slouží jako zvuková izolace. (Barvu čalounění si samozřejmě můžete vybrat.) Na přání doplníme dveře o panoramatické kukátko.

Takto upravené dveře jsou zajištěny proti vypáčení, vylomení, vysazení z pantů, roztažení zárubní a všem ostatním možnostem napadení.

UKÁZKY REALIZACÍ

Dvoukřídlé dveře

Jednokřídlé dveře

DALŠÍ INFORMACE

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.