Bezpečnostní zámky a klíče SOZA

Atypická výroba vložek a klíčů SOZA zajišťuje uživateli přesnou identifikaci klíče a jeho výjimečnost při výrobě a užití.

BEZPEČNOSTNÍ CYLINDRICKÁ VLOŽKA SOZA 282968

Pro maximální bezpečí svých klientů vyvinula firma SOZA vlastní bezpečnostní cylindrickou vložku SOZA 282968.

Firma vyrábí a dodává vložku a bezpečnostní klíče k této vložce, které splňují požadavek uživatele na zajištění anonymity klíče a jeho ochrany před nedovoleným kopírováním – zhotovením duplikátu klíče. Bezpečnostní vložka i klíč byly vyvinuty na základě potřeby organizací a uživatelů používat uzávěry, které budou pouze a výhradně jejich. Tento požadavek nás vedl k vytvoření produktu, který daný problém řeší spolehlivě a přitom maximálně úsporným způsobem, neboť patentované bezpečnostní zámky a klíče SOZA umožňují použít i stávající zámkové vložky zabudované v objektu, pokud splňují technická kritéria. To přináší uživatelům úsporu až 25% nákladů na pořízení chráněného klíče.

Bezpečnostní vložka SOZA 282968 byla prověřena akreditovaným orgánem Trezor Test a získala certifikaci Národního bezpečnostního úřadu pro použití při zabezpečení utajovaných skutečností. Více informací naleznete na samostatné stránce o certifikátech bezpečnostní vložky SOZA.

Ceny bezpečnostních vložek SOZA naleznete v ceníku.

PŘIPRAVUJEME: BEZPEČNOSTNÍ VLOŽKA SOZA S ANTIBLOKEM

V současné době rovněž vyvíjíme bezpečnostní cylindrickou vložku se zařízením proti bezklíčovému napadení. Tato bezpečnostní vložka bude vyráběna ve všech délkových modifikacích a děleních. Její konstrukce bude zajišťovat tzv. nevratnou pojistku, která v případě neoprávněné manipulace zablokuje vložku zámku.

BEZPEČNOSTNÍ ZÁMKY JINÝCH VÝROBCŮ

Firma SOZA rovněž dodává a montuje bezpečnostní zámky, kování, klíče a jiné zabezpečovací prvky dalších výrobců, mezi nimiž nechybí:

Firma poskytuje i servis těchto produktů.