Zabezpečení bytů, objektů, majetku a osob

Potřebujete zabezpečit byt, rodinný dům, výrobní prostory, administrativní budovu nebo skladový areál? Nevíte jaké zabezpečovací prvky použít,

kde je nejslabší místo stávajícího zabezpečení, jak je zlepšit s rozumnými náklady? Využijte naši nabídku poradenské činnosti včetně následné realizace, která se opírá o dlouholetou praxi v oboru mechanického zabezpečení objektů. Provedeme analýzu rizik, vyhodnotíme stávající zabezpečení, navrhneme potřebné změny a provedeme realizaci zabezpečovacích prvků, jako jsou např. klíčové systémy, bezpečnostní dveře, mříže, trezory, a další.

Využijte našich zkušeností, které zahrnují i zabezpečení rozsáhlých objektů a komplexů – našich služeb v této oblasti využily k plné spokojenosti takové organizace a firmy, jako jsou Ministerstvo vnitra ČRČeský Telecom a Národní bezpečnostní úřad, u nichž se např. počet instalovaných bezpečnostních vložek pohyboval v řádu desítek až stovek.

Stále si nejste jisti, zda firma SOZA nabízí skutečně profesionální služby v oblasti zabezpečení? Prohlédněte si naše reference a certifikace.

DALŠÍ SLUŽBY

  • Bezpečnostní dveře – Dodávky a servis bezpečnostních dveří, bezpečnostní úpravy stávajících dveří, atypické bezpečnostní dveře na míru.
  • Bezpečnostní zámky a klíče SOZA – Patentově chráněné bezpečnostní vložky SOZA splňují nejvyšší nároky kladené na bezpečnostní zámky a zajišťují maximální anonymitu klíče a ochranu před neoprávněným kopírováním .
  • Trezory – Kompletní servis pro trezory a sejfy: prodej, dodávky, opravy, montáž, repase a otevírání trezorů, výroba klíčů pro trezory, opravy zámků. Nábytkové, ohnivzdorné a speciální trezory, trezory na zazdění, trezory na zbraně atd.
  • Prodej a výroba klíčů – Výroba širokého spektra klíčů, které zahrnuje generální klíč a sestavy, atypické klíče, dozické klíče, trezorové klíče, autoklíče, schránkové klíče a další.
  • Zámečnictví – Další služby v oblasti zámečnictví: opravy a přestavby vložek, instalace dveřních závor, výroba a instalace mříží, prodej a servis zámků a další.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.